Start | Leden | Vereniging | Accommodatie | Spel | Agenda & Toernooien | Uitslagen | Archief
 

Bedrijven- en stratencompetitie 2010-2011

Vorig Volgend


A-Poule

Nr. Naam team Spelers Winst  
1De MaatjesGe Hoekman, Cor Los, Jan van Roij, Bertus van Vemde,
Fenny van Vemde
4 
2De RuggesteeJoke van Veluwen, Paul de Bruin, Leidy van Beek, Cor Lens3onderling saldo 6
3MiddenwegAukje de Deugd, Herman Balk, Olga Onderwater, Jeffrey de Deugd,
Frans Balk
3onderling saldo 0
4HebaDick de Deugd, Maichel Schipper, Francisca Laning, Teake van Bilzem3onderling saldo -6
5AgentschapNLRoland Heins, Rob Pruckmuller, Ed Blankestein,
Johan Niewenhuis, Martine Heins
1gewonnen van 6
6Andre's ModeJan van de Pol, John van de Pol, Ferri van de Wiel1verloren van 5

B-Poule

Nr. Naam team Spelers Winst  
1MangłHenk Jongsma, Peter Schipper, Wim Mateboer, Bauke Veltman,
Riet Jongsma
4gewonnen van 2
2De RuiterAlex de Ruiter, Rutger de Ruiter, Fred de Ruiter, Gerrie de Ruiter4verloren van 1
3De HeusJeroen de Heus, Dirk Jan de Heus, Evert Brink, Marian Brink,
Fabian Biesheuvel
3 
4L'EspaceDick Werkman, Willemien Werkman, Corrie van den Brink,
Henk van den Brink, Folko Dijkhof
2 
5De 3 G'tjesGerda Pieren, Govert van Aarst, Greet Huiskamp, Hertskamp,
Gerda d
1gewonnen van 6
6Wegener NieuwsdrukDini Boomsma, Frans Huiskes, Jop Boxma, Arend Weijs,
Weit van de Woude
1verloren van 5

onderling saldo +3

C-Poule

Nr. Naam team Spelers Winst  
1BBQ ApeldoornJan van der Schief, Rob Zuyderveld, Betty Zuyderveld,
Peter de Haan, Halil
6 
2Boules op MaatKrister Horn, Betty de With, Nico Post, Maria Gestal3
3De Goede ZorgAb Korts, Frits Niemeier, Bam Klomp, Riek Schipper, Gerda Korts3onderling saldo +2
4BillitonJoop Pieren, Riet de Haan, Ben de Haan3onderling saldo -5
5JurestaAnnemieke Speek, Rob Speek, Mariette Steens, Han ten Broeke2gewonnen van 6&7
6Gemeente ApeldoornRiny Boersma, Tjitte Boersma, Cees ter Berg, Loes ter Berg2gewonnen van 7
7DraismaKees van Buuren, Peter Kars, Stef Jansen,
Hennie van Essen, Teun Zijp
2verloren van 6