Start | Leden | Vereniging | Accommodatie | Spel | Agenda & Toernooien | Uitslagen | Archief
 

Bedrijven- en stratencompetitie 2009-2010

Vorig Volgend

   
De Maatjes    

A-Poule (5 gespeelde wedstrijden)
Nr. Naam team Spelers Winst Saldo Onderl.Resultaat
1De MaatjesJan van Roij, Cor Los, Gé Hoekman414wint van 2
2L'EspaceDick en Willemien Werkman, Willemien Werkman,
Corrie van den Brink,  Henk van den Brink
411 
3Auto in-en verkoop H.v.d.BunteBauke Veltman, Alirio Gumbs, Maichel Schipper3-6 
4WesterzandeHenk Jongsma, Riet Jongsma, Krister Horn,
Hans van der Korput, Peter Schipper, Louis Verhoeven
2-5wint van 5
5Andre's ModeJan van de Pol, John van de Pol, Ferri van de Wiel2-1
 
6Veluws HofHerman en Joke van Veluwe, Paul de Bruin, Leidy van Beek,
Patrick van der Schief
0-13 


   
Winnaars B-Poule    

B-Poule (5 gespeelde wedstrijden)
Nr. Naam team Spelers Winst Saldo Onderl.Resultaat
1De Heus MakelaardijJeroen de Heus, Dirk Jan de Heus, Evert Brink,
Marian Brink, Fabian Biesheuvel
420 
2Heba BetonJohn Hoefnagel,Francisca Laning, Dick de Deugd35 
3De FlierefluitersPetra Vos, Eric Vos, Gerda van Tongeren, Elly Dijkhof2-7wint van 4
wint van 5
4Wegener nieuwsdrukDini Boomstra, Frans Huiskes, Joop Boxma,
Arend Weijs, Weit van de Woude
2-12wint van 5
wint van 6
5Senter NovemRob Pruckmüller, Roland Heins,Ed Blankenstijn2-1wint van 6
6MiddenwegAukje de Deugd, Olga Onderwater, Herman Balk,
Patrick de Deugd
2-5wint van 3
verliest van 5



   
Winnaars C-Poule  

C-Poule (5 gespeelde wedstrijden)
Nr. Naam team Spelers Winst Saldo Onderl.resultaat
1B/CICTJan van der Schief, Marco Smit,
Peter Klomp, Rob Zuyderveld
415 
2Het Vervolg / EZRAErik Brummel, Ton Bronsvoort,
Jan Woltjer,Jan van Maaren, Herman Wessels
37wint van 4
verliest van 3
3BillitonlaanJoop Pieren, Ben den Haan,
Riet de Haan
3-3wint van 2
verliest van 4
4JurestaAnnemieke Speek, Rob Speek, Mariette Steens,
Han ten Broeke
3-4wint van 3
verliest van 2
6WegenerJan Luttikhuizen, Bertus Hoogers,Kees Hansen,
Gerrit Hogeboom
2-3 
6De Goede ZorgAb Korts, Bam Klomp, Bets Klomp,
Gerda Korts, Riek Schipper
0-44 



   
Winnaars D-Poule  

D-Poule (4 gespeelde wedstrijden)
Nr. Naam team Spelers Winst Saldo Onderling resultaat
1Draisma BouwbedrijfKees van Buuren, Peter Kars,
Stef Jansen, Hennie van Essen, Teun Zijp
27 
3Gemeente ApeldoornRiny Boersma, Tjitte Boersma,
Cees ter Berg,
Loes ter Berg
2-2 
2Henk BedanktWim Slijkhuis, Frank van der Mei,
Ad Rigter, Joop Holtman, Henk Docter
2-5