Start | Leden | Vereniging | Accommodatie | Spel | Agenda & Toernooien | Uitslagen | Archief
 

Bedrijven- en stratencompetitie 2008-2009

Vorig Volgend

De Maatjes De Maatjes Heba Beton 1

A-Poule (5 gespeelde wedstrijden)
Nr. Naam team Spelers Winst
1De MaatjesJan van Roij, Cor Los, Gé Hoekman5
2L'EspaceDick Werkman, Willemien Werkman, Paul de Bruin, Henk van den Brink3
3Heba Beton 1Teake van Bilzem, John Hoefnagel, Peter Schipper, Arnold Hagen3
4Andre's ModeJan van de Pol, John van de Pol, Ferri van de Wiel2
5Auto in-en verkoop H.v.d.BunteBauke Veltman, Alirio Gumbs, Maichel Schipper1
6Heba Beton 2Els Schipper, Kelly Schipper, Dick de Deugd1



B-Poule (5 gespeelde wedstrijden)
Nr. Naam team Spelers Winst
1DTAGert Jan Hobbelink, Marco Wenzkowski, Henk Rave, Paul Wagenaar5
2Het Vervolg / EZRAErik Brummel, Ton Bronsvoort, Jan Woltjer, Jan van Maaren, Herman Wessels4
3MiddenwegAukje de Deugd, Olga Onderwater, Herman Balk, Patrick de Deugd3
4WegenerJan Luttikhuizen, Bertus Hoogers, Greet Huiskamp, K. Hansen, Gerrit Hogeboom, Corrie van den Brink1
5Senter NovemRob Pruckmüller, Roland Heins, Ed Blankenstijn, Leidy van Beek1
6De Heus MakelaardijJeroen de Heus, Dirk Jan de Heus, Evert Brink, Joke Groenheijde1



C-Poule (5 gespeelde wedstrijden)
Nr. Naam team Spelers Winst
1De SchrijnHenk Docter, Joop Holtman,  Edwin Docter4
2Stukadoorsbedrijf
A. de Ruiter
Fred de Ruiter, Alex de Ruiter, Rutger de Ruiter, Gerrie de Ruiter3
3BillitonlaanJoop Pieren, Gerda Pieren, Ben den Haan, Riet de Haan3
4B/CICTJan van der Schief, Marco Smit,  Peter Klomp, R. Zuidervan2
5Heba Beton 3Ruud van Blanken, Gerrit van de Vlekkert, Peter Wester, Rob van de Weijer2
6WesterzandeHenk Jongsma, Betty de With, Dick van de Hel1



   
1e plaats 2e plaats 3e plaats

D-Poule (5 gespeelde wedstrijden)
Nr. Naam team Spelers Winst
1JurestaAnnemieke Speek, Rob Speek, Mariette Steens, Han ten Broeke4
2Draisma BouwbedrijfKees van Buuren, Peter Kars, Stef Jansen, Hennie van Essen, Teun Zijp4
3Wegener nieuwsdrukDini Boomstra, Frans Huiskes, Joop Boxma, Arend Weijs, Weit van de Woude3
4AntilopeAb Korts, Bam Klomp, Bets Klomp, Gerda Korts, Riek Schipper2
5Gemeente ApeldoornRiny Boersma, Tjitte Boersma, Kees ter Berg, Loes ter Berg2
6Zorggroep ApeldoornMargreet Warmels, Maria Gestal, René Schuurmans, Annie Zillig, Jitske van Beek0