Start | Leden | Vereniging | Accommodatie | Spel | Agenda & Toernooien | Uitslagen | Archief
 

Bedrijven- en stratencompetitie 2007-2008

Vorig Volgend

Andre's Mode L'Espace Dikke Maatjes

A-Poule (5 gespeelde wedstrijden)
Nr. Naam team Spelers Winst
1Andre's ModeJan van de Pol, John van de Pol, Ferri van de Wiel4
2L'EspaceDick Werkman, Willemien Werkman, Paul de Bruin, Govert van Aarst4
3Dikke MaatjesLouis Verhoeven, Cor Los, Gé Hoekman3
4Heba Beton 1Peter Schipper, Teake van Bilzem, John Hoefnagel, Gerard Verschoten, Marcel van de Camp2
5De Snor en de GuppiesPaul Wagenaar, Michael Schipper, Jeffrey de Deugd, Betsie Zonnenberg1
6Het Vervolg / EZRAErik Brummel, Ton Bronsvoort, Jan Woltjer, Jan van Maaren1



1e plaats 2e plaats 3e plaats

B-Poule (5 gespeelde wedstrijden)
Nr. Naam team Spelers Winst
1NSAlbert Potkamp, Ben Krijt, Hans Steenis, Björn Krijt, Lydia Potkamp3
2MiddenwegAukje de Deugd, Olga Onderwater, Herman Balk, Patrick de Deugd3
3Heba Beton 2Els Schipper, Kelly Schipper, Dick de Deugd, Rahim Polat3
4B/CICT 1Marcel de Vos, Henk Rave, Henk van Heuvelen3
5De SchrijnHenk Docter, Ad Rigter, Joop Holtman, Herman Wessels, Edwin Docter2
6Stukadoorsbedrijf
A. de Ruiter
Fred de Ruiter, Alex de Ruiter, Rutger de Ruiter1



1e plaats 2e plaats 3e plaats

C-Poule (5 gespeelde wedstrijden)
Nr. Naam team Spelers Winst
1Senter NovemRob Pruckmüller, Roland Heins, Ed Blankenstijn, Leidy van Beek5
2B/CICT 2Jan van der Schief, Marco Smit, Rob Zuiderveld, Peter Klomp3
3MuldersdreefJ. Kruitbosch, Betty de With, G. de Engelsel,G. Kruitbosch2
4BillitonlaanJoop Pieren, Goof Pieren, Gerda Pieren, Ben den Haan2
5WegenerJan Luttikhuizen, Bertus Hoogers, Greet Huiskamp, K. Hansen, Gerrit Hogeboom2
6Gemeente EénR. Boersma, T. Boersma, C. ten Berg1



1e plaats 2e plaats 3e plaats

D-Poule (4 gespeelde wedstrijden)
Nr. Naam team Spelers Winst
1JurestaAnnemieke Speek, Rob Speek, Mariette Steens, Els Springelkamp, Monique Ernst3
2Heba Beton 3Ruud van Blanken, Rob van de Weijer, Gerrit van de Vlekkert, Johan Zimmer, Henriëtte van de Vlekkert3
3Zorggroep ApeldoornMargreet Warmels, Maria Gestal, René Schuurmans, Annie Zillig, Jitske van Beek1
4AntilopeA. Korts, B. Klomp, B. Klomp, G. Korts, R. Schipper1
5Draisma BouwbedrijfHennie v. Essen, Stef Janssen, Cees v. Buuren, Teun Zijp, Jan Haarman2
6DTAGert Jan Hobbelink, Marco Wenzkowski, Jacoline Wenzkowski, Erwin Ellenbroek,0